Boisz się klapy na pierwszej randce? Siedzi w tobie strach, że randka może być nieudana, albo, że nie będziesz w stanie wystarczająco zaciekawić swojej sympatii, z którą spędziłeś czas, pisząc godzinami przez internet? Teraz możesz usiąść na spokojnie i przeczytać ten artykuł, który podpowie Ci, czego unikać podczas pierwszej randki. Dzięki tym radom twoje szanse na udaną randkę zwiększą się kilkukrotnie, a osoba, którą zaprosiłeś, nie będzie mogła o tobie zapomnieć. Unikaj tych działań, a sprawisz, że druga osoba od razu zgodzi się na drugie spotkanie!

Czego unikać na pierwszej randce z Tindera?

Strach – pierwszy powód, przez który nie uda Ci się randka z Tindera.

Czy ciągle siedzą Ci w głowie pytania, które zostały wymienione na wstępie? Jeśli tak, to bardzo źle. Trzeba pamiętać, że rozmowa na pierwszej randce to klucze do nawiązania dobrej relacji. Będąc przestraszony i zdenerwowany, szansa na poprowadzenie konwersacji spada praktycznie do zera. Musisz odbić od tych myśli już teraz. Rozluźnij się, pomyśl o czymś przyjemnym, posłuchaj muzyki, która wprawia cię w dobry nastrój, a przede wszystkim unikaj udawania kogoś innego. Chcesz, by potencjalna kandydatka na dziewczynę polubiła ciebie, czy osobę, którą próbujesz udawać? Co jeśli później będziesz musiał pokazać prawdziwe ja? Pomyśl, jakie to musi być stresujące przeżycie.

Unikaj opowiadania o swoich kompleksach i słabościach

By pierwsza randka z Tindera była udana, musisz zaciekawić drugą osobę swoimi mocnymi stronami. Na pierwszym spotkaniu unikaj rozmów o tym, czego się wstydzisz lub czego się boisz. Pamiętaj, że dziewczyny lubią pewnych siebie facetów, którzy wiedzą, czego chcą od życia. Pokaż, że też taki jesteś. Jeśli będziesz opowiadał o swoich kompleksach, jest szansa, że twoja sympatia wyjdzie do toalety, a tak naprawdę zrobi tak zwane „angielskie wyjście”. Każdy człowiek ma jakieś swoje mocne strony. Zastanów się nad swoimi, a na randce spróbuj je ubrać tak, by potencjalna druga połówka chciała słyszeć o tobie jeszcze więcej!

Jesteś pewny, że znasz dobre miejsce na pewną randkę?

Nie bez powodów niektórzy uważają, że pierwsza randka musi odbyć się w miejscu publicznym, takim jak bar.  Pierwsze spotkanie z dziewczyną poznaną na Tinderze może doprowadzić do niezręcznej ciszy, chyba że wcześniej ułożyłeś sobie odpowiedni plan, co mógłbyś coś robić. Pewnie pierwszą myślą przychodzi Ci wspólne obejrzenie filmu. Fakt, może się to okazać dobry pomysłem, ale co zrobisz po tym, gdy film się skończy? Podczas oglądania nie jesteście w stanie poznać się bliżej, bo obaj jesteście skupieni na filmie. Musi być to komfortowe miejsce dla was obu, najlepiej ze spokojnym klimatem byście mogli konwersować w przyjemnej atmosferze. Więc biorąc pod uwagę ten aspekt, unikaj klubów i głośnych barów.

„Jaka ona była zła” – czy rozmowa o poprzednich związkach na pewno jest odpowiednia?

To jeden z najważniejszych podpunktów, przez który możesz uznać swoją randkę jako nieudaną. Czy ty byś chciał słuchać o byłych partnerach na pierwszej randce z Tindera? Prosty, a bardzo ważny aspekt.

Co za dużo to nie zdrowo – komplementuj, ale nie przesadzaj.

Każdy lubi komplementy, a szczególnie kobiety, jednak nie należy ich nadużywać. Przez przesadne pochwalanie może uznać cię za desperata, przez co z góry możesz ją do siebie zniechęcić. Najlepiej jeśli rzadko będziesz używał komplementów wprost. Najlepszy wydźwięk mają czułości sytuacyjne, najczęściej wywodzące się z rozmowy, sytuacji czy miejsca. To kolejny powód, by dokładnie pomyśleć nad odpowiednim miejscem na randkę.

Już wiesz czego musisz unikać na pierwszej randce z dziewczyną poznaną na Tinderze, przeczytaj je jeszcze raz, stosuj się do nich i działaj!