Środków transportu mamy coraz więcej. Klasyczny samochód to standard, który pojawia się na trawnikach wielu domów. Z naszych obserwacji wynika, że coraz większą popularnością cieszą się unowocześnione, dzięki elektronice hulajnogi i deski, a rowery przeżywają prawdziwy rekonesans. Szczególnie latem, gdy piękna pogoda za oknami zachęca do wyjścia na zewnątrz warto stawiać na urozmaicenia naszych środków transportu. Odstaw samochód do garażu na tydzień i sprawdź, czym możesz się poruszać swobodnie po swoim mieście.

Rowery – duża zasługa ze strony miast

W wielu większych miejscowościach od kilku sezonów istnieje możliwość wynajmowania rowerów miejskich. Znajdziesz je praktycznie na każdej ulicy. To wieli ukłon ze strony włodarzy miast wobec ich mieszkańców. Dzięki łatwo dostępnym rowerom mamy okazję więcej się ruszać. Nierzadko okazuje się, że droga do domu lub z domu do pracy na rowerze zajmuje znacznie mniej czasu niż długie stanie w korku samochodów. Przesiądź się na dwa kółka i zobacz ile radości sprawi Ci poruszanie się za pomocą roweru. W ten sposób zadbasz nie tylko o swoją kondycje, ale również zatroszczysz się o środowisko i swoje finanse. Wydatki na benzynę nieustannie rosną – latem nie muszą Cię obchodzić. Skorzystanie z roweru miejskiego to koszt kilku do kilkudziesięciu złotych, który w porównaniu z miesięcznymi wydatkami na paliwo jest naprawdę niewielki.

Możesz również postanowić zainwestować we własny rower, który zacznie Ci towarzyszyć w każdej podróży. Decyzja o kupnie pozwoli Ci na znacznie większą swobodę komunikacyjną. Niezależny od czasu, ruchu na drogach i kosztów – zaczniesz chętnie pokonywać kilometry. Rower może stać się Twoim nowym hobby, które z pewnością pozytywnie wpłynie na samopoczucie i zdrowie. My polecamy to rozwiązanie, które tego lata podbiło nasze serca.

Nowoczesne hulajnogi i deski

Kolejnym rozwiązaniem komunikacyjnym, które również podbiło większe polskie miasta są hulajnogi elektryczne. Jeżeli pamiętasz z dzieciństwa hulajnogę, której uruchomienie wymagało ogromnego wysiłku, to teraz możesz o nim spokojnie zapomnieć. Wystarczy mieć zainstalowaną odpowiednią aplikacje firmy dostarczającej miastu hulajnogi, by móc się na nich poruszać. Koszty tutaj szacują się różnie, ale nadal nie należą do bardzo wygórowanych. Elektroniczna hulajnoga zawiezie Cię dokąd tylko zechcesz. Będziesz mógł ją pozostawić w dowolnym miejscu miasta bez potrzeby zamartwiania się, jak daleko znajduje się parking dla hulajnóg 😊

Jeśli spodoba Ci się ten środek transportu polecamy zakup własnej hulajnogi elektronicznej. CO prawda, nie będzie to mały wydatek, ale jest wart swojej ceny. To rozwiązanie przypadło do gustu wielu młodym osobom. Na ulicach spotykamy śmigających na hulajnogach studentów i nastolatki. Ty również możesz dołączyć do ich grona, kiedy tylko zechcesz. Własna hulajnoga to powrót do czasów beztroskiego dzieciństwa. Może teraz czas na Ciebie?

Alternatywnym rozwiązaniem, które dopiero zyskuje na popularności są elektroniczne deski. Jazdy na desce trzeba się nauczyć, ale jak tylko nauczysz się równowagi otworzą się przed Tobą spore możliwości. Deska porusza się dość szybko po chodnikach i wytyczonych trasach. Jej zatrzymanie nie wymaga zbyt dużej siły, a dzięki zastosowanej elektronice możesz zapomnieć o konieczności ciągłego odpychania się od podłoża. Pomysł jest niesamowity i znacząco usprawnia przemieszczanie się z punktu A do B. Dotąd nie spotkaliśmy się z miejskimi deskami elektronicznymi, ale kto wie 😊 , być może jest to tylko kwestia czasu. Natomiast są one dostępne na rynku w specjalistycznych sklepach, gdzie każda zainteresowana osoba może dla siebie wybrać dowolny model. To jak, porzucasz samochód i wskakujesz od poniedziałku na deskę? Spiesz się zanim przyjdzie zima i śniegi 😊.