pomysł na randkę

Długie, ciepłe wieczory to zdecydowana zaleta wszystkich letnich miesięcy. Warto wykorzystać ich urok i zabrać drugą połówkę na prawdziwą, letnią randkę. Jeżeli nie wiesz, jak zorganizować taki wieczór to my przybywamy z pomocą. Mamy dla Ciebie garść praktycznych porad, które sami w redakcji już nie raz i nie dwa przetestowaliśmy. To lato może być pełne samych udanych randek w Twoim wykonaniu! Dowiedz się, jak się do nich przygotować.

Sprawdź najpierw pogodę

Zanim zabierzesz się za organizację wspólnego wieczoru naprawdę zorientuj się jaka będzie pogoda. Lato to piękna, ale mimo wszystko zaskakująca pora roku. Słoneczny, upalny dzień nierzadko kończy się ulewnym deszczem. Z pewnością nie chciałbyś, by Was zaskoczył podczas randki w plenerze. Dlatego zerknij na prognozę w sieci lub korzystając z dowolnej aplikacji. W ten sposób zyskasz pewność, że nagła zmiana pogody Was w żadne sposób nie zaskoczy. Potem możesz przejść do pełnej organizacji wszystkiego na co masz ochotę.

Piknik zamiast wyjścia na miasto

Podczas pandemii wielu z nas tęskniło za otwarciem ogródków restauracyjnych, ale z drugiej strony nauczyliśmy się też żyć po prostu bez nich. Zamiast zapraszać ją na bardzo standardową randkę w mieście postaw na coś znacznie ciekawszego. Ładna pogoda i zielone otoczenie sprzyja organizacji pikników. Co powiesz na to by zorganizować jeden specjalnie dla niej?

Możesz samodzielnie przygotować jej ulubione dania lub wcześniej je zamówić. Zabierz ją na piknik na łąkę za miastem. Ona z pewnością to doceni! Otoczenie przyrody sprzyja wyciszeniu i skupieniu na relacji dużo bardziej niż zgiełk miasta. Poza tym interesujące może okazać się wspólne nocowanie pod namiotem. Oglądanie gwiazd podczas ciepłej nocy również jest bardzo romantycznym pomysłem. Wypróbuj ten sposób na randkę i daj znać w komentarzu, jak Tobie udał się w praktyce!

Dzień nad jeziorem i nocowanie w domkach

Jeżeli spontaniczny piknik nie jest opcją dla Was to możesz zaplanować tę randkę z dużo większym wyprzedzeniem. Wyjazd nad jezioro w piątek po całym tygodniu może się jej również spodobać. Latem woda w jeziorach jest przyjemnie ciepła i możecie wspólnie popływać. Poza tym w Polsce bardzo często przy tych największych zbiornikach wodnych, powstają ośrodki z domkami na wynajem. To kolejna okazja, by się lepiej poznać i czerpać z uroków lata pełnymi garściami. Fajną wspólną rozrywką będzie też wypłynięcie na jezioro łódką lub rowerkiem wodnym. Taki wypad może pomóc zbudować między Wami jeszcze większe zaufanie.

Wyjazd niespodzianka w góry lub nad morze

Uważasz, że jezioro to dla niej za mało? Postaw na weekend w górach lub nad morzem. Bez względu na to, czy wybierzecie się razem na południe, czy północ Polski to będzie udany wyjazd. Piękne krajobrazy i ciepłe powietrze sprzyjają relaksowi. Skorzystaj z możliwości wcześniejszej rezerwacji noclegów i działaj śmiało!

W górach będziecie mogli razem zdobyć niejeden szczyt, a nad morzem naprawdę wypoczniecie leżąc na plaży. Obie lokalizacje mają sporo hoteli i domów wypoczynkowych, więc o nocleg nie musicie się martwić. Wieczór na plaży nad morzem będzie idealną scenerią do wyznania uczuć. Natomiast zachód słońca w górach z pewnością pomoże Ci skraść jej serce.

Wspólny odpoczynek na balkonie z winem i muzyką

Bywa i tak, że oboje jesteście na tyle zmęczeni pracą, że  nie chcecie nigdzie wyjeżdżać. Przyjemny letni wieczór można również spędzić w domu. W końcu macie okazje do tego, by usiąść wspólnie na balkonie bądź tarasie. Pyszne owoce i wino z dodatkiem lody z pewnością pomogą się Wam dobrze zrelaksować. Puść jej ulubioną muzykę i ugotuj kolację, a ona z pewnością to doceni. Zachód słońca oglądany z własnego mieszkania razem z drugą połówką również może być magiczny. Przetestuj to rozwiązanie przy najbliższej możliwej okazji.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze komentarze. Który pomysł na letnią randkę wybierzesz? A może zdecydujesz się przetestować wszystkie? W końcu lato to piękne trzy miesiące, w których nie brakuje weekendów.