Nie trzeba tłumaczyć, że muzyka jest najlepsza metodą na rozpalenie uczuć. Choć mężczyźnie nie przywiązują większej uwagi na to co dzieje się wokół to kobiety wręcz przeciwnie. Emocjonalne podejście do życia kobiet sprawia, że jedna piosenka potrafi zmienić cały nastrój nawet jeśli twoje talenty kulinarne są na niskim poziomie. Dobry dobrany nastrój, oświetlenie, muzyka potrafią zmienić wszystko. Ale… piosenka piosence nie równa. Więc jak wybrać odpowiedni utwór, by poczuła się swobodnie i otworzyła się dla Nas?

Trzeba trochę odstawić na bok gusta muzyczne, nie kierować się tym co lubimy a tym co tworzy przyjemną aurę. Nie dajmy się ponieść emocjom i nie decydujmy się na Rocka przy romantycznej kolacji, mimo, że mogło by być dość zabawnie. Sam dobór melodii, która jest odpowiednia na dany moment to pierwszy etap. Pamiętajmy o znaczeniu słów. Chyba nie chcielibyśmy słuchać razem piosenki o rozstaniu podnosząc kieliszek wina. Myslę, że mogłaby nas źle zrozumieć, a spotkanie skończyło by się niepowodzeniem, a może i nawet cichymi dniami. Znajdźmy coś co nie tylko ma ciekawe, spokojne brzmienie, ale też i wartość w tekście. Poszukajmy czegoś o miłości, o pierwszym spotkaniu, pocałunku, planach. Miliony utworów, a  tak ciężko znaleźć coś z delikatnym brzmieniem, ale szczęśliwym tekstem. Może artyści nagrywają piosenki o rozstaniu, bo właśnie ten błąd popełnili? Źle dobrali muzykę? No już… nie zamartwiejmy się, nie będzie tak źle. Ileż to jest szczęśliwych zakończeń? I nasze może być szczęśliwe, wystarczy trochę pomyśleć, zaplanować. Przygotujmy wykwintną kolacje, a przynajmniej taką na ile umiemy lub porostu zamówmy coś dla dwojga. Tak ! Najlepiej coś zamówmy, przynajmniej nie ,musimy się martwić, że coś pójdzie nie tak. Zajmijmy się klimatem ,oświetleniem, dekoracjami. Kupmy najlepsze wino/szampana. Postawmy kieliszki, przygotujmy stół, podajmy jedzenie, polejmy wina. I przygotujmy się na wieczór, na który czekaliśmy.

Wciąż nie masz pomysłu? Oj… Przecież po to tu jesteś! Zerknij co przygotowaliśmy dla Ciebie oraz Twojej wybranki na dzisiejszy wieczór!

TOP 10 UTWORÓW NA KOLACJE W DOMU, KTÓRYMI JĄ UWIEDZIESZ

  1. Ilse DeLange&Calum Scott- You Are The Reason
  2. Music Travel Love- Every Breath You Take
  3. Jessie Ware- Say You Love Me
  4. Ed Sheeran- Best Part Of Me(feat.Yebba)
  5. Jacob Lee-I Belong To You
  6. Sam Smith-Fire On Fire
  7. James Smith-Tell Me That You Love Me
  8. Ed Sheeran-Perfect
  9. Tyler Shaw-With You
  10. Lady Gaga-Always Remember Us This Way

I jak poszło? Trafiliśmy w jej gusta? Wybrałeś coś co pomogło Wam zbliżyć się do siebie? No już… nie pytam. Do następnego!