Paski męskie to obowiązkowa część codziennego stroju. Na przestrzeni lat doczekały się wielu odsłon. Czy wiesz, że jednym z obecnie najmodniejszych modeli są paski parciane? Stanowią doskonałą alternatywę dla pasków skórzanych, które najlepiej sprawdzają się przede wszystkim w eleganckich stylizacjach. Jeżeli lubisz styl casual to męskie paski parciane mogą Cię zainteresować! Pasują do męskich spodni jeansowych, a także do noszonych latem szortów oraz bojówek. Nic również nie stoi na przeszkodzie, aby taki pasek męski znalazł się swoje miejsce w bardziej eleganckich spodniach. Wielu mężczyzn zastanawia się, czy paski parciane nadają się tylko na lato. My postanowiliśmy raz na zawsze rozwiązać ten dylemat! Dlatego, jeśli zastanawiasz się jaki nowy pasek męski sobie kupić to naszym zdaniem pasek parciany może okazać się idealny nie tylko podczas upalnych dni.

Uniwersalne paski męskie nie tylko na wakacje

Paski męskie zajmując jedno z najważniejszych miejsc w męskiej garderobie wśród akcesoriów odzieżowych. Spodnie bez paska powodowałyby dyskomfort, którego każdy z nas chce uniknąć. Warto zauważyć, że pasek męski na lato za jaki często uchodzi pasek parciany to tak naprawdę solidne męskie paski na cały rok. Ich bogata kolorystyka i niebanalne wykonanie sprawiło, że przez długi okres były uważane głównie za paski męskie na wakacje. To błędne postrzeganie! Kolorowy pasek w paski to pasek męski, który pasuje na wiele okazji niezależnie od pory roku. Fakt, że jest znacznie mniej oficjalny niż klasyczne męskie paski skórzane nie przeszkadza w tym, aby nosić go 12 miesięcy w roku. Pasek parciany jest uniwersalny i za to pokochała go moda męska! Warto z tego skorzystać!

Dlaczego warto kupić pasek parciany?

Paski męskie parciane są wygodniejsze niż sądzisz! Przykładem jest fakt częstego braku dziurek na pasku, które niejednokrotnie mogą jednak utrudniać jego noszenie. To ważne zwłaszcza dla mężczyzn mających piwny brzuszek. Pasek męski nie musi stanowić dyskomfortu! Paski parciane są na to świetnym dowodem. Nie ograniczają Cię tutaj żadne dodatkowe Twoje centymetry – wystarczy, że zdecydujesz się na odpowiednią długość paska i problem masz rozwiązany.

Często uważa się, że paski parciane to przede wszystkim paski młodzieżowe. To kolejne błędne przekonanie, ponieważ po męskie paski parciane sięgają nie tylko nastolatki. Z nimi swobodny styl casual nabiera charakteru, dlatego lubiąc luźny look powinieneś pomyśleć nad zakupem paska parcianego bez względu na swój wiek.

Kolejną kwestią wartą uwagi jest to, że postrzegany jako pasek męski na lato pasek parciany to tak naprawdę pasek na lata! O ile kupisz go u odpowiedniego producenta, który stawia na wysoką jakość materiałów… Solidne męskie paski parciane nie psują się szybko! Nie jest im straszna wilgoć, czy intensywne użytkowanie. Taki pasek męski można nosić całymi sezonami nie zauważając na jego powierzchni większych śladów zużycia.

Ostatnim powodem, który przekonuje rzesze mężczyzn do postawienia w tym roku na pasek parciany jest fakt, że modne paski parciane są dziś znacznie tańsze niż klasyczne paski męskie ze skóry naturalnej. Dlatego, jeżeli chcesz jednocześnie zadbać o swój image oraz portfel to męskie paski parciane są dla Ciebie stworzone.

Z czym łączyć paski parciane?

Moda męska pozwala na tworzenie rozmaitych outfitów, w których pierwsze skrzypce odgrywają paski męskie parciane. Przede wszystkim uznawane jako pasek męski na lato są to paski, które łączy się z wszelkiego rodzaju szortami i bojówkami w towarzystwie kwiecistych, swobodnych koszul. Tak ubrany mężczyzna z pewnością wzbudzi zainteresowanie na wakacyjnym wyjeździe. Z racji tego, że ten utarty schemat jednak nie jest do końca prawdziwym to pasek męski parciany odnajdziemy również w propozycjach stylówek na jesień i zimę. Tutaj paski parciane łączy się z modnymi, wełnianymi swetrami, a także sportowymi bluzami i koszulami. To męskie paski parciane sprawiają, że w szaro-bure dni będziesz wprowadzał w swoim biurze lub domu odrobinę radości. W końcu pasek parciany wykonuje się w szeregu żywych barw nie tylko w neutralnych odcieniach. Jest to powód, który przekonał do tego typu pasków szczególnie najmłodszych zwolenników. Pasek parciany jako pasek młodzieżowy długo nie zniknie ze szkolnych korytarzy i uniwersyteckich sal. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten modny i funkcjonalny pasek męski znalazł się w Twojej garderobie.