Wolisz duży portfel męski, czy może preferujesz modne portfele męskie typu slim wallet? Nie wiesz, który będzie dla Ciebie odpowiedni? Dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz dokładne porównanie obu rozwiązań. W ten sposób sprawdzisz, które skórzane portfele męskie są szyte na miarę Twoich potrzeb. Warto przeprowadzić taki research przed dokonaniem ostatecznej decyzji zakupowej! Dzięki temu tym razem nie wyrzucisz pieniędzy w błoto. Spraw sobie skórzany portfel męski, z którym nie będziesz chciał się rozstawać!

Cienki portfel męski – hit czy kit?

Modne portfele męskie w ostatnim czasie to przede wszystkim małe portfele. Głównym faworytem okazuje się już od kilku sezonów przede wszystkim fason slim wallet. Są to portfele skórzane celowo szyte bez dodatkowej, wewnętrznej podszewki. Dzięki temu portfel męski staje się znacznie mniejszy objętościowo i świetnie mieści m.in. w kieszeni. Klasyczne, skórzane portfele męskie przeważnie bardzo ciężko jest w niej schować. Cienki portfel męski nie powoduje takiej trudności i sprawia, że zapominasz o nieestetycznych wybrzuszeniach w kieszeni spodni, marynarki, czy bluzy. Nie bez powodu te modne portfele męskie zyskały swoje pokaźne grono fanów. Może również i Ty zdecydujesz się na taki portfel męski kupując sobie nowy?

Poza zaletami portfele skórzane slim wallet mają kilka wad.

Przede wszystkim zmieścisz w nich określoną liczbę rzeczy. Nadmierna ilość wizytówek, rachunków albo kart nie może mieć tutaj miejsca. Co prawda projektując cienki portfel męski producenci uwzględniają w ich wnętrzu kilka przegródek dla zachowania porządku, ale nie stawiają na ich nadmiar. Dlatego jest to skórzany portfel męski, który zdecydowanie uczy minimalizmu. Czy będzie dla Ciebie odpowiednim?

Klasyczny portfel męski – przestarzałe rozwiązanie, czy strzał w dziesiątkę?

Przeglądając małe portfele męskie warto rzucić okiem również na niejeden duży portfel męski. To alternatywny wybór, który może okazać się tym prawidłowym. Sporych rozmiarów portfele skórzane były używane przez mężczyzn na świecie od lat. To prawdziwa klasyka, która docenia się za wygodę noszenia sporej ilości kart kredytowych, wszelkich dokumentów osobistych, a także niemałej gotówki. Tego typu skórzane portfele męskie posiadają specjalnie wydzielone przegrody, dzięki czemu wszystko czego potrzebujesz z pewnością znajdzie w ich wnętrzu miejsce.

Zdecydowaną wadą, którą ma duży portfel męski jest fakt, że niełatwo ukryć go we wnętrzu męskiej kieszeni. Często takie męskie portfele skórzane wystają i kuszą los. Jest znany niejeden przypadek, w którym ktoś stracił swój duży portfel męski w wyniku kradzieży. Dlatego decydując się na sporych gabarytów portfele skórzane musisz wiedzieć, że wybrany portfel męski należy przechowywać przede wszystkim w torbie lub plecaku. Nie nadaje się on do noszenia w dłoni, ponieważ na dłuższą metę może okazać się to bardzo nie praktyczne, a co więcej ryzykowne.

Skórzane portfele męskie, u kogo się sprawdzają?

Modne portfele męskie szyte z solidnej skóry naturalnej wysokiej jakości sprawdzają się u zdecydowanej większości mężczyzn. Oryginalne idealnie nadają się na prezenty. Śmiało można podarować skórzany portfel męski zarówno nastolatkowi wkraczającemu w dorosłość, jak i osobie dorosłej. Ceni się je przede wszystkim za wytrzymałość. Znamy przypadki, w których męskie portfele skórzane były używane przez kilkanaście lat i pozostawały w nienaruszanym stanie. Oznacza to, że tego typu portfel męski stanowi długoterminową inwestycje. Chcesz się jej podjąć? Musisz wiedzieć, że skórzane portfele męskie nie stanowią ogromnego obciążenia dla budżetu. Teraz możesz sięgnąć po tanie portfele, które nie doprowadzą Cię do bankructwa. Oryginały nie kosztują fortuny! To błędne przekonanie, które utarło się w społeczeństwie. Cenną wskazówką z naszej strony może być to, aby kupować portfele męskie głównie w sieci. To w sklepach internetowych znajdziesz modne portfele męskie warte uwagi. Sprawdź, jakie portfele skórzane cieszą się pozytywnymi rekomendacjami i znajdź portfel dla siebie bez konieczności wychodzenia z domu.

Ten artykuł też może cię zaciekawić: Jakie paski będą idealne na wesele i oficjalne okazje?