Nikogo pewnie nie zaskoczy stwierdzenie, że większość szanowanych dziś marek, swoją działalność przeniosło do Internetu. W zasadzie nie ma już chyba firm, które nie działałyby w sieci. Przedsiębiorcy i sprzedawcy szukają nowych rozwiązań, próbują alternatyw dla klasycznego handlu zwłaszcza teraz w czasach pandemii, gdy klienci wolą kupić produkty na odległość nie kontaktując się z realnym sprzedawcą a w zamian wybierając tego wirtualnego. Co ciekawe, nie każda firma musi jednak działać w oparciu o własne produkty. Jeśli i ty planujesz otwarcie sklepu internetowego, weź pod uwagę dropshipping. Czym jest i na czym dokładnie polega dropshopping? Już mówimy…

Dropshipping – najelpszy model współpracy pozwalający na rozpoczęcie współpracy

Dropshipping, to innymi słowy ścisła współpraca między sklepem internetowym, a hurtownią dropshippingową. Zastanawiasz się, które marki oferują tego rodzaju biznes? Jeśli chodzi o hurtownie galanterii prym wiedzie HurtowniaGalanter.pl Działając na zasadach dropshippingu, przyjmujesz zamówienia od klientów, a następnie sprzedajesz konkretne produkty. Cała resztą zajmuje się jednak odpowiednia hurtownia, w tym przypadku importer portfeli i innych elementów galanterii skórzanej. Po jej stronie leży między innymi magazynowanie towarów, ale też ich wysyłka, po prostu cała logistyka.

Jako sprzedawca stajesz się pośrednikiem, który zwolniony jest ze wszystkich procesów logistycznych w firmie. Przyjmujesz zamówienie na wybrany produkt i sprawdzasz jego dostępność w hurtowni. Hurtownia torebek po otrzymaniu informacji rezerwuje natomiast daną ilość produktów. Płatność przyjmuje właściciel sklepu, a następnie przesyła hurtowni należność pomniejszoną o marżę. Hurtowni internetowa wysyła natomiast zamówiony produkt pod wskazany przez klienta adres.

Zalety dropshippingu – co zyskujesz, dzięki współpracy z hurtownią portfeli skórzanych?

HurtowniaGalanter.pl, to hurtownia torebek damskich, męskich toreb, portfeli i elementów galanterii skórzanej. Zarówno torebki w ofercie handlowej wskazanej firmy, jak i wszystkie pozostałe produkty, to modele znanych i cenionych marek. Pierwszą i kluczową zaletą współpracy ze wskazaną hurtownią jest więc fakt zajmowania się i sprzedawania produktów najwyżej jakości.

Kolejną jest na pewno zwolnienie sprzedawcy z logistycznej obsługi danego zamówienia. Ten nie musi się również zajmować magazynowaniem oferowanego na swojej stronie towaru, co w wielu przypadkach stanowi spore ułatwienie. Praca, która ogranicza się tak naprawdę wyłącznie do prezentacji oferty i przyjmowania zamówień, to ogromna oszczędność czasu, nerwów i energii.

Bezpieczeństwo prowadzenia biznesu, to dla początkującego przedsiębiorcy bardzo ważna kwestia. We współpracy opartej na dropshippingu nie ma bowiem jakiegokolwiek ryzyka, a już na pewno inwestycyjnego. Jedyną sprawą nad którą należy się jednak pochylić i dobrze przemyśleć jest wybór odpowiedniego partnera biznesowego. Ważne, by był on sprawdzony i miał już wyrobioną renomę. Nawiązanie relacji z kimś, kto dopiero tak, jak my startuje z własną działalnością, nie przyniesie z początku żadnych zysków. Pamiętaj, że współpraca z HurtowniaGalanter.pl nie wyklucza współpracy z innymi hurtowniami. Budując ofertę swojego sklepu w oparciu o różnych dostawców pozwoli Ci na zwiększenie szans na konwersję, czyli przekształcenie odwiedzającej osoby twój sklep w kupującego.

Chcesz zacząć współpracować z HurtowniaGalanter.pl? Przekonaj się, co możesz na tym zyskać

Galanteria skórzana oferowana przez HurtowniaGalanter.pl, to jak już wspomniano hurtownia torebek damskich i wszelkiej maści wyrobów galanterii skórzanej na najwyższym poziomie. Podpisanie umowy ze wskazaną firmą, oznacza możliwość zaproponowania swoim klientom najlepszych jakościowo skórzanych portfeli, męskich torebek i plecaków, damskich torebeczek, aktówek, pasków do spodni, etc. Warto zaznaczyć, że nie ponosisz tutaj żadnych opłat aktywacyjnych, abonenckich itd.

Rozwijanie własnej działalności, dbałość o przejrzystość strony, zabieganie o klienta czy poszerzanie asortymentu, to rzecz jasna kompetencje sprzedawcy. Cała reszta, razem z dostawą cenionych i szanowanych już produktów leży jednak po stronie hurtowni. Współpraca z takim podmiotem jest więc pewnością tego, że od razu stajemy się rozpoznawalni. A jak wiadomo, w handlu to już połowa sukcesu. Można proponować najlepsze jakościowo produkty, ale bez reklamy i odpowiednich zabiegów marketingowych na nic się one zdają.