Jeszcze kilka lat temu tematy seksu i wszystkiego co jest z nim związane były absolutnie tematami tabu. Na szczęście czasy się zmieniają, a wraz z nimi podglądy oraz otwartość ludzi. Teraz edukacja seksualna jest jednym z przedmiotów w szkole, a nocne polucje nie zaskakują żadnego nastolatka, bo wcześniej dowiedział się o tym od ojca i wie o co chodzi.

Nasza otwartość na tematy związane z seksem sprawiła, że jesteśmy ciekawsi, mamy ochotę na eksperymentowanie i doświadczanie nowych rzeczy w łóżku, i to jest znakomite! Wciąż chcemy próbować, poznawać siebie nawzajem i dzięki temu uczymy się jak sprawiać sobie oraz partnerce przyjemność. Te eksperymentowanie częstokroć nie jest tylko próbowaniem nowych pozycji, ale również wprowadzaniem do łóżka erotycznych gadżetów. Nie myśl stereotypowo, że po zabawki sięgają tylko te pary, którym do sypialni zakradła się rutyna. Pewnie wiele par faktycznie chce dzięki temu zabić utarte schematy i na nowo rozbudzić pożądanie, ale po gadżety często sięgają również osoby, które lubią urozmaicenia i dobrą zabawę.

Jeśli także zastanawiasz się nad eksperymentowaniem, ale nie wiesz jaki gadżet byłby dla Was odpowiedni to służymy pomocą. Zacznijcie przygodę z zabawkami erotycznymi i zobaczcie jakie to fajne!

Gry dla par

Nawet jeśli jesteście bezpruderyjni i pozytywnie nastawieni na nowe doznania to na początek proponujemy subtelne wprowadzenie w temat poprzez erotyczne gry dla par. Możecie zaopatrzyć się w gry karciane, które składają się z różnorodnych zadań. Karty pozwolą Wam poznać nowe rzeczy i nauczą otwartości na doświadczenia oraz umożliwią podniecającą grę wstępną. Często producenci w pakiecie dorzucają jakieś symboliczne gadżety, które można wykorzystać podczas grania – np. piórka do delikatnego dotyku albo wibrator do podkręcenia atmosfery.

Ciekawą opcją są także gry planszowe, podczas których zbiera się karty z trzech pul – gra wstępna, pozycje oraz przedmioty. Osoba, która jako pierwsza dojdzie do mety ustala jak pozostała część wieczoru będzie wyglądała, ponieważ na każdej z kart jest co innego napisane, więc kombinacji jest mnóstwo. Z każdej puli zostaje po jednej karcie i kochanek musi zastosować się do poleceń.

Kulki gejszy

Zapewne nie słyszałeś o takim cudzie jak kulki gejszy, gdyż jest to gadżet przeznaczony dla Pań, ale możesz mieć dzięki niemu dużo przyjemności. Zastanawiasz się dlaczego? Spieszymy z wyjaśnieniami. Kulki gejszy to dwie kuleczki połączone sznurkiem, które wewnątrz posiadają kolejne kulki. Gadżet wprowadza się do pochwy i podczas każdego ruchu kobiety kulki wytwarzają drgania, które powodują przyjemność, a co za tym idzie kobieta jest pobudzona i spragniona więcej. Oto Twoje korzyści! Dziewczyna czy żona wraca do domu i jest nakręcona na igraszki! Kulki gejszy mają także inne zalety – wzmacniają mięśnie pochwy, poprawiają ukrwienie i w rezultacie poprawiają jakość orgazmów oraz zwiększają doznania! Mogą okazać się świetnym prezentem, oczywiście takim bez okazji, bo i tak nie pamiętasz, kiedy wypada rocznica Waszego związku.

Jadalna bielizna

Ciekawą opcją na grę wstępną jest jadalna bielizna – dostępna zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Nie myśl, że będziesz po prostu pałaszował cukierki, bo nawet jedzenie można przemienić w sztukę dawania przyjemności! Podczas zjadania cukierkowego stanika nie zapomnij o podgryzaniu piersi partnerki oraz ssaniu sutków. Natomiast bielizna męska może być konsumowana za pomocą okrężnych ruchów języka… Mówiliśmy, że jedzenie może dawać przyjemność! ?

Opaska na oczy i kajdanki

Szczególne doznania możesz sobie zapewnić dzięki tym niepozornym przedmiotom. Wyobraź sobie, że partnerka Cię zniewoliła, ma nad Tobą pełną kontrolę – przykuła Cię kajdankami do łóżka, zasłoniła oczy i włączyła głośną muzykę. Nie widzisz nic, jesteś zagłuszony muzyką i mimowolnie wyostrza się Twój zmysł dotyku, a ona błądzi rękoma po Twoim ciele, potem delikatnie sunie po nim językiem, a Ty nie możesz zrobić nic, bo jesteś przykuty kajdankami. Wariujesz i chcesz więcej! Zaufaj – to jest niesamowite doznanie! Późniejsze zaspokojenie smakuje zupełnie inaczej niż zawsze!

Pierścienie i nasadki

Gadżetem, który daje obustronną przyjemność w tym samym czasie jest wibrujący pierścień na penisa. Jest to zazwyczaj silikonowa nakładka, która w czasie stosunku wibruje i przyjemnie stymuluje męskiego penisa oraz damską łechtaczkę. Ponadto można zaopatrzyć się w nasadki z różnego typu wypustkami, które potęgują doznania.

Huśtawki miłosne

Dzięki huśtawkom erotycznym możecie stworzyć sobie miejsce rodem z 50-ciu twarzy Greya. Huśtawki umożliwiają kochanie się w pozycjach, które do tej pory mogły być tylko fantazją. Posiadają także uprzęże do krępowania rąk i nóg, co pozwala na zabawy w dominację i dodawanie pikanterii w sypialni.

Korki analne

Jeśli planujecie spróbować seksu analnego to doskonałym rozpoczęciem będzie zabawa z korkiem analnym, który pozwoli oswoić się partnerce z nowymi doznaniami. Podczas tego typu zabaw warto zadbać o odpowiednie nawilżenie i zaopatrzenie się w lubrykant. Warto dodać, że używanie zatyczek analnych podczas klasycznego seksu stanowi urozmaicenie i potęguje doznania obojga partnerów.

Świece do masażu

Masaż jest doskonałym sposobem nie tylko na podkręcenie atmosfery w sypialni, ale także na okazanie miłości. Podczas dotyku dodatkową przyjemnością jest ciepło, dlatego proponujemy spróbować masażu ze specjalistycznymi świecami do tego przeznaczonymi. Świece do masażu podczas wypalania zmieniają się w ciepły, zapachowy olejek do ciała i doskonale sprawdzają się jako zamiennik klasycznego olejku czy żelu nawilżającego.

Różnorodność gadżetów jest naprawdę zaskakująca i daje szerokie pole do popisu! Jeśli czujecie się skrępowani, żeby kupić zabawki erotyczne w stacjonarnym sex shopie to idealną alternatywą będą sklepy internetowe, które gwarantują całkowitą dyskrecję. Dzięki gadżetom można poznać nowe obszary seksu oraz wznieść się na wyżyny przyjemności, ale pamiętaj, że podstawą jest zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Miłego Panowie! 🙂